Šeimose ir institucijoje globojami (rūpinami) vaikai dalyvavo stovykloje „Pašėlusi vasara“

Rugpjūčio 18 – 25 dienomis antrus metus iš eilės organizuota vaikų vasaros poilsio stovykla „Pašėlusi vasara“, kurioje dalyvavo šeimose globojami (rūpinami) ir Plungės socialinių paslaugų centro Vaikų globos grupėje, Bendruomeniniuose vaikų globos namuose ir Krizių centre  gyvenantys vaikai. Lėšos stovyklai buvo gautos iš Plungės rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programų finansavimo.    

Stovyklą atidarė ir sveikinimo žodį tarė Plungės socialinių paslaugų centro laikinai einanti direktoriaus pareigas Aurelija Grikštienė. Įstaigos vadovė palinkėjo visiems dalyviams daug gražių įspūdžių, naujų potyrių ir geros nuotaikos stovyklos metu. Atidarymo metu buvo iškelta praėjusiais metais vaikų sukurta stovyklos vėliava. 

Stovyklos laikotarpiu vaikams buvo suteikta galimybė turiningai ir naudingai praleisti laisvalaikį, pakeisti, paįvairinti aplinką, kasdienybę, susirasti naujų draugų. Vaikai ugdė gebėjimą pažinti kitus, šalia savęs esančius vaikus, mokėsi dirbti komandoje ir siekti bendro tikslo.

  Surengėme turistinę išvyką prie Babrungo upės, aktyviai ilsėjomės Palangoje prie Baltijos jūros, dviračiais apvažiavome Platelių ežerą, „Vinetu“ kaime susipažinome su indėnų kultūra, plaukėme laivu Kuršių mariomis iš Drevernos į Juodkrantę, stebėjome Pilkąsias (Mirusias) kopas. Stovyklą baigėme draugiškai žaisdami „Porto“ boulinge.

Pasisėmėme daug gerų emocijų, naujų idėjų. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie stovyklos organizavimo ir vykdymo. Tikimės susitikti ir kitais metais.

      

Plungės socialinių paslaugų centro informacija