Edukacija Dienos centro padalinio lankytojams su negalia

 

2021 m. rugpjūčio 10 d. Mykolo Romerio universiteto socialinio darbo ir teisės pagrindų studentė Karolina Čėsnė , atliekanti praktiką Plungės socialinių paslaugų centro Dienos centro padalinyje su asmenimis, turinčiais negalią, organizavo edukacinį užsiėmimą Dienos centro lankytojams.

Spalvų ir daiktų medžioklė! Kada jei ne dabar? Vasara dar vis džiugina savo margaspalve palete, o pasitelkus žvitrų žvilgsnį, paprastas pasivaikščiojimas gali tapti tikru nuotykiu, kiek visko daug yra aplink mus, tereikia atkreipti dėmesį. Šio užsiėmimo metu lavinama smulkioji motorika, dėmesio koncentravimas, tikslų siekimas, komandinis darbas, pastabumas. Susipažįstama su skirtingų augalų pavadinimais, stebima gamta, o kur dar fizinis judėjimas ir gera nuotaika gryname ore!

Radybos pavyko puikiai, klientai patys buvo nustebę, kiek daug spalvų mus supa, tereikia apsidairyti.

Dėkojame praktikantei – savanorei Karolinai Čėsnei už šiltą bendravimą su negalią turinčiais dienos centro lankytojais ir darbuotojais praktikos metu, o taip pat už smagią edukaciją. Linkime ir toliau uoliai semtis patirties ateities darbams.

Dienos centro padalinio vadovė Jurgita Latakienė