Bendradarbiavimas, kuriant magiją ir stebuklus

 

2020 m. džiaugiamės galėsiantys Plungės socialinių paslaugų centre sulaukti ypatingos viešnios – klaunės Džildos. Jos laukė Dienos centro lankytojai, bendruomeninių vaikų globos namų, vaikų globos grupės ir globos centro vaikai, tačiau kaip ir daugelį, ir kiekvieną iš mūsų palietė pandemija. Džilda atvykti nebegalėjo. Kaip ji pati teigia: „Pirminė projekto idėja buvo keliauti pas vaikus su klounados užsiėmimais – kartu žaisti, juoktis, susipažinti su klounados menu ir kartu su kloune Džilda išmokti įvairių magijos ir klounados triukų. Taip skatinant ir stiprinant glaudesnius grupės ryšius, labiau pažinti vienas kitą. O juokas ir žaidimas visada suartina daug greičiau ir stipriau:)“

Išeitis visada yra, todėl ją pavyko rasti ir šiuo atveju – klounados užsiėmimai persikėlė į USB laikmenas ir dabar su klounada galima susipažinti nufilmuotų pamokėlių metu. 

Dėkojame aktorei Indrei Mickevičiūtei – Petrauskienei, už naujų metų dovaną. Indrė supažindino su klaunados žanru, nes pati kūrė ir veda užsiėmimus. Būtinai lauksime Indrės atvykstant, o laukdami Plungės socialinių paslaugų centro vaikai ir lankytojai žiūrės video medžiagą ir mokysis magijos triukų.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 

Dienos centro padalinio vadovė Jurgita Latakienė