Prieš pat šv. Kalėdas Plungės socialinių paslaugų centre vyko pagrindinis metų renginys

 

2022-12-22, prieš pat šv. Kalėdas,  Plungės socialinių paslaugų centre vyko pagrindinis  metų renginys, sukvietęs į gražų būrį Dienos centro lankytojus, tėvelius, artimuosius, viešnią iš Plungės rajono savivaldybės administracijos, socialinės paramos skyriaus vedėją Jolantą Puidokienę, Plungės socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoją socialiniams reikalams Aušrą Meškauskienę, direktoriaus pavaduotoją ūkiui Vidą Švažienę. Visus pasitiko Kalėdinės mugės kampelis, sušildytas darbščių Dienos centro lankytojų rankų.

Belaukiant šventės visas kolektyvas – nuo dienos centro besijaudinančių lankytojų, supratingų padėjėjų, užimtumo specialisčių, bendrosios praktikos slaugytojos iki padalinio vadovės rūpesčių – sukosi darniame šurmulyje. Tai buvo taip panašu į draugišką šeimą, kur visi svarbūs ir būtini, kur kiekvieno darbo dalelė sukuria vieną gražų, nedalomą reginį.

Visus sužavėjo socialinės darbuotojos Jurgitos Latakienės pastatytas spektaklis „Dingęs kalendoriaus lapelis“, kuris tapo pagrindiniu kalėdinės šventės akcentu.  Keletas mėnesių kantraus triūso ir pastangų atsipirko su kaupu. Plojimai, blizgančios akys, šventinė nuotaika tikrai ilgam pasiliko ir žiūrovų, ir aktorių širdyse. Šaunu, kad į spektaklio vyksmą įsijungė ir darbuotojos. Jurgitai talkino socialinio darbuotojo padėjėja Rasa Turovaitė, ji ir vaidino, ir teikė įvairiausią pagalbą. Užimtumo specialistė (audimui) Jūratė Liutikienė sumaniai  pavadavo susirgusį aktorių, ji per porą valandų išmoko tekstą ir padarė viską, kad spektaklis vyktų kuo sklandžiau.

Po spektaklio sekė padėkos ir dovanos: socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Puidokienė negailėjo šiltų žodžių ir patvirtino tai padovanodama didžiulį šakotį. Direktoriaus pavaduotojos socialiniam darbui ir ūkiui Aušra Meškauskienė ir Vida Švažienė administracijos vardu apdovanojo aktorius dar vienu šakočiu ir gražiais linkėjimais.

Dienos centro padalinio vadovė Aurelija Grikštienė pasveikino visus svečius, darbuotojus ir  lankytojus. Lankytojus pradžiugino saldžios dovanos – kiekvienam buvo įteikta po didelį panettone pyragą.

Po spektaklio, padėkų ir sveikinimų, po mugės darbelių apžiūros ir apsipirkimo tėvelių, ir svečių,  laukė nuostabus vaišių stalas, kurio dizainą kūrė kūrybingoji socialinė darbuotoja Diana Lisienko, o didžiulį gardų pyragą iškepė socialinio darbuotojo padėjėja Sigita Mauliuvienė.

Kalėdinę mugę puošė užimtumo specialisčių: Tomos Drungilienės (keramikai), Jūratės Liutikienės (audimui), Alinos Maseliūnienės (dailei ir darbeliams), socialinės darbuotojos Dianos Lisienko įkvėpti dienos centro lankytojų darbai.

Interjero  dekoro idėjas prie pagrindinio įėjimo kūrė ir įgyvendino užimtumo specialistė (dailei ir darbeliams) Alina Maseliūnienė, socialinė darbuotoja Diana Lisienko, bendrosios praktikos slaugytoja Laima Raudienė

Visos socialinės darbuotojos, užimtumo specialistės ir socialinio darbuotojo padėjėjos negailėdamos pastangų karpė, pjaustė, siuvo, konstravo, puošė aplinką, kūrė spektaklio rekvizitus ir rūbus, visaip padėjo, kad įvyktų tai, kas įvyko, kad kiekvienas širdyje išsineštų kalėdinius  jausmus ir šilumą.

 

Dienos centro padalinio užimtumo specialistė (dailei ir darbeliams)

Alina Maseliūnienė