„Šeimos šventė“

Kiekvienas žmogus laukia ypatingos šventės, kurios metu galėtų pasveikinti savo mamą, tėtį, kitus brangius artimuosius. Dienos centre tokia švente jau tradicija tapusi „Šeimos šventė“, kuri šiemet buvo surengta gegužės 30 dieną, norint vienu metu pagerbti ir padėkoti patiems brangiausiems artimiesiems.

Į Dienos centro, suaugusiems asmenims su negalia, renginį susirinko gausus būrys mamų, tėčių, įstaigos darbuotojų. Dienos centro socialinė darbuotoja Jurgita Latakienė kartu su centro lankytojais paruošė meninę koncertinę programą, kurioje skambėjo ne tik gražiausios eilės, tačiau ir lankytojų atliekamos dainos skirtos renginio svečiams. O didžiausia staigmena tapo susikūręs ir pirmą kartą koncertavęs instrumentinis ansamblis. Socialinė darbuotoja Diana Lisienko buvo atsakinga už vaišių stalo paruošimą ir renginio vizualizaciją. Visos padalinio darbuotojos padėjo pasiruošti renginiui ir gelbėjo renginio metu, kad suplanuotos veiklos vyktų sklandžiai.
Dėkojame Plungės socialinių paslaugų centro direktorei Odetai Misiūnienei už naujus koncertinius rūbus, su kuriais pirmą kartą scenoje koncertavo lankytojai. 
Dienos centro socialinė darbuotoja Jurgita Latakienė